MENU
fotograf ślubny Częstochowa

    

   Fotograf Ślubny Wrocław

   Ślub to czas wypełniony uśmiechami, radością i pozytywnymi emocjami. To właśnie one i ich ogrom sprawiają, że ten dzień pozostanie na długo w Waszej pamięci.. Nazywam się na Piotr Ludziński i pracuję jako fotograf ślubny Wrocław. Nie ograniczam się tylko do Wrocławia, działam na terenie całego kraju, ponieważ Dla ciekawych ludzi czy fajnego zdjęcia pojadę na koniec świata i jeszcze kawałek dalej 🙂

   fotograf ślubny Wrocław

   Międzynarodowy Dyplom fotograf ślubny Piotr Ludziński

   Fotograf ślubny Częstochowa, Katowice, Kraków

    

   Naturalna Fotografia Ślubna

   Cześć! skoro już tutaj trafiliście to znak, że przygotowania ruszyły pełną parą i szukacie fotografa ślubnego. Wiem, że przed Wami trudne zadanie, więc chętnie pomogę w podjęciu najlepszej decyzji. Być może moja praca i moje zdjęcia ślubne Wrocław przypadną Wam do gustu.
   Nazywam się Piotr Ludziński a zdjęcia ślubne Wrocław wykonuję także na terenie całego kraju. Fotografia ślubna to moja pasja, uwielbiam fotografować miłość i radość zakochanych par. Moje zdjęcia ślubne są naturalne, pełne emocji i na pewno tworzą doskonałą pamiątkę na lata.
   Historia, którą chcę przekazać będzie o Was, o Waszych bliskich, rodzinie, przyjaciołach. To opowieść o  niezwykłych emocjach, których doświadczycie w dniu Waszego ślubu. Śmiało mogę powiedzieć, że “Wasze wspomnienia są w dobrych rękach” o czym świadczą powyższe certyfikaty, które uzyskałem podczas rozmaitych szkoleń/warsztatów. Dodatkowo zostałem doceniony przez międzynarodowe, prestiżowe stowarzyszenia takie jak WPEawards czy MyWed zostając ich stałym członkiem i zdobywając wyróżnienia.

    

   Fotograf Ślubny Wrocław

    

   Fotograf ślubny Wrocław – na co zwrócić uwagę 

   Jak wspomniałem wybór fotograf ślubny Wrocław nie jest łatwy. Poniżej przedstawiam kilka rad, na które chciałbym żebyście zwrócili uwagę.
   Sprawdźcie portfolio a dokładniej czy są to pojedyncze, wybrane zdjęcia ślubne, czy pełne reportaże ślubne. Jeśli na stronie fotografa nie znajdziecie całych historii to koniecznie o takowe dopytajcie. To jak w całości wygląda materiał ślubny weryfikuje umiejętności fotografa.
   Jeśli zdecydujecie się na ofertę (oferta ślubna fotograf) z albumami ślubnymi nie bójcie zapytać się o ich jakość. Niestety zdarza się, że niektórzy „fotografowie” stawiają na bylejakość. Album ślubny nośnik Waszych wspomnień i dobrze jak przetrwa długie lata.  
   Kolejną rzeczą, którą łatwo możecie zrobić to sprawdzenie opinii.  W dobie Internetu wystarczy wpisać fotograf ślubny Wrocław, imię nazwisko kandydata i już 🙂
   Fotografia ślubna Częstochowa Piotr ludziński


    

   Fotografia ślubna Wrocław – jak i gdzie pracuję

   Fotograf ślubny Wrocław podczas fotografowania ślubów mam kilka swoich zasad dzięki, którym zdjęcia ślubne są naturalne, pełne emocji, na których coś się dzieje.

   • Jestem  dyskretny – podczas wykonywania zdjęć pracuję niczym “ninja”. Cicho i dyskretnie obserwuję i uwieczniam naturalny przebieg wydarzeń  Waszego dnia. Jednocześnie jestem na tyle blisko, żeby w każdym momencie służyć Wam pomocą, dodać trochę otuchy lub po prostu zwyczajnie się uśmiechnąć. Wszystko po to, żebyście kompletnie nie musieli przejmować się tym, że ktoś Was fotografuje.
   • Jestem bardziej kumplem niż fotografem – relacje z ludźmi są dla mnie ważne. W związku z tym staram się, żeby osoby w moim otoczeniu czuły się swobodnie i dobrze się bawiły. Wtedy zdjęcia ślubne wyglądają naturalnie i prawdziwie.
   • Jestem blisko wydarzeń. W rezultacie każdy ważny moment jest uwieczniony, a zdjęcia bez wątpienia nasączone są pozytywnymi emocjami. Takie fotografie są gwarancją dobrych wspomnień.
   • Nie reżyseruję chwil ani Waszego wesela. Jestem obserwatorem, który stara się uwiecznić wszystkie najważniejsze chwile w naturalny sposób, bez ingerencji, bez pozowania. Na zdjęciach chcę żebyście to byli Wy, Wasze emocje a nie wykreowane postacie i sztucznie stworzone scenki. Oczywiście jeśli trzeba służę radą i dobrym pomysłem. Czasem zaproponuję coś ciekawego (jak np. “first look”), ale nigdy nic nie narzucam. 

    

   Zapoznajcie się z moją ofertą.

    

   Fotograf ślubny Wrocław

   Reportaż ślubny Wrocław

   Priorytetem jest powstanie reportażu ślubnego, w którym skupiam się na prawdziwych emocjach Par Młodych. Nie reżyseruję chwil Waszego wesela. Staram się być bacznym obserwatorem, który uwiecznia wszystkie najważniejsze chwile w naturalny sposób, bez zbędnej ingerencji, bez sztucznego pozowania. Na zdjęciach chcę żebyście to byli Wy, Wasze emocje a nie wykreowane postacie i sztucznie stworzone scenki. Oczywiście jeśli trzeba służę radą i dobrym pomysłem. Czasem zaproponuję coś ciekawego (jak np. “first look”), ale nigdy nic nie narzucam. 

   Fotograf Wrocław – sesja ślubna Wrocław

   Sesja plenerowa jest również ważnym elementem i dopełnieniem całości materiału. Jeżeli zdecydujecie się na mniejszą sesję w dniu ślubu, potrzebuję ok 15-20 minut, aby wykonać kilka ciekawych zdjęć. Jeśli zależy Wam na „większej”  sesji plenerowej czyli tej  w innym dniu, do czego oczywiście zachęcam, to nie ma problemu. Jestem fotograf ślubny, który jest otwarty na wszelkie propozycje.

   Jeżeli dotarliście tutaj i zaciekawiła Was moja oferta, zapytacie ” fotograf Wrocław cennik ” to proszę wypełnijcie poniższy formularz kontaktowy, a ja szybko wyślę Wam pełną ofertę fotografia ślubna Wrocław

   Fotograf ślubny Częstochowa


   KONTAKT

   CLOSE MENU