MENU
fotograf ślubny Częstochowa

    

   Fotograf Ślubny Wrocław

   Ślub to czas wypełniony uśmiechami, radością i pozytywnymi emocjami. To właśnie one i ich ogrom sprawiają, że ten dzień pozostanie na długo w Waszej pamięci.. Nazywam się na Piotr Ludziński i pracuję jako fotograf ślubny Wrocław. Nie ograniczam się tylko do Wrocławia, działam na terenie całego kraju, ponieważ Dla ciekawych ludzi czy fajnego zdjęcia pojadę na koniec świata i jeszcze kawałek dalej 🙂

   fotograf ślubny Wrocław

   Międzynarodowy Dyplom fotograf ślubny Piotr Ludziński

   Zdobywca srebrnej nagrody WPEFotograf ślubny Częstochowa, Katowice, Kraków

    

   Naturalna Fotografia Ślubna

   Cześć! skoro już tutaj trafiliście to znak, że przygotowania ruszyły pełną parą i szukacie fotografa ślubnego. Wiem, że przed Wami trudne zadanie, więc chętnie pomogę w podjęciu najlepszej decyzji. Być może moja praca i moje zdjęcia ślubne Wrocław przypadną Wam do gustu.
   Nazywam się Piotr Ludziński a zdjęcia ślubne Wrocław wykonuję także na terenie całego kraju. Fotografia ślubna to moja pasja, uwielbiam fotografować miłość i radość zakochanych par. Moje zdjęcia ślubne są naturalne, pełne emocji i na pewno tworzą doskonałą pamiątkę na lata.
   Historia, którą chcę przekazać będzie o Was, o Waszych bliskich, rodzinie, przyjaciołach. To opowieść o  niezwykłych emocjach, których doświadczycie w dniu Waszego ślubu. Śmiało mogę powiedzieć, że “Wasze wspomnienia są w dobrych rękach” o czym świadczą powyższe certyfikaty, które uzyskałem podczas rozmaitych szkoleń/warsztatów. Dodatkowo zostałem doceniony przez międzynarodowe, prestiżowe stowarzyszenia takie jak WPEawards czy MyWed zostając ich stałym członkiem i zdobywając wyróżnienia, oraz zdobywając dwie srebrne nagrody w roku 2023.

    

    

    

   Fotograf Ślubny Wrocław

    

   Fotograf ślubny Wrocław – na co zwrócić uwagę 

   Jak wspomniałem wybór fotograf ślubny Wrocław nie jest łatwy. Poniżej przedstawiam kilka rad, na które chciałbym żebyście zwrócili uwagę.
   Sprawdźcie portfolio a dokładniej czy są to pojedyncze, wybrane zdjęcia ślubne, czy pełne reportaże ślubne. Jeśli na stronie fotografa nie znajdziecie całych historii to koniecznie o takowe dopytajcie. To jak w całości wygląda materiał ślubny weryfikuje umiejętności fotografa.
   Jeśli zdecydujecie się na ofertę (oferta ślubna fotograf) z albumami ślubnymi nie bójcie zapytać się o ich jakość. Niestety zdarza się, że niektórzy „fotografowie” stawiają na bylejakość. Album ślubny nośnik Waszych wspomnień i dobrze jak przetrwa długie lata.  
   Kolejną rzeczą, którą łatwo możecie zrobić to sprawdzenie opinii.  W dobie Internetu wystarczy wpisać fotograf ślubny Wrocław, imię nazwisko kandydata i już 🙂
   Fotografia ślubna Częstochowa Piotr ludziński


    

   Fotografia ślubna Wrocław – jak i gdzie pracuję

   Fotograf ślubny Wrocław podczas fotografowania ślubów mam kilka swoich zasad dzięki, którym zdjęcia ślubne są naturalne, pełne emocji, na których coś się dzieje.

   • Jestem  dyskretny – podczas wykonywania zdjęć pracuję niczym “ninja”. Cicho i dyskretnie obserwuję i uwieczniam naturalny przebieg wydarzeń  Waszego dnia. Jednocześnie jestem na tyle blisko, żeby w każdym momencie służyć Wam pomocą, dodać trochę otuchy lub po prostu zwyczajnie się uśmiechnąć. Wszystko po to, żebyście kompletnie nie musieli przejmować się tym, że ktoś Was fotografuje.
   • Jestem bardziej kumplem niż fotografem – relacje z ludźmi są dla mnie ważne. W związku z tym staram się, żeby osoby w moim otoczeniu czuły się swobodnie i dobrze się bawiły. Wtedy zdjęcia ślubne wyglądają naturalnie i prawdziwie.
   • Jestem blisko wydarzeń. W rezultacie każdy ważny moment jest uwieczniony, a zdjęcia bez wątpienia nasączone są pozytywnymi emocjami. Takie fotografie są gwarancją dobrych wspomnień.
   • Nie reżyseruję chwil ani Waszego wesela. Jestem obserwatorem, który stara się uwiecznić wszystkie najważniejsze chwile w naturalny sposób, bez ingerencji, bez pozowania. Na zdjęciach chcę żebyście to byli Wy, Wasze emocje a nie wykreowane postacie i sztucznie stworzone scenki. Oczywiście jeśli trzeba służę radą i dobrym pomysłem. Czasem zaproponuję coś ciekawego (jak np. “first look”), ale nigdy nic nie narzucam. 

    

   Zapoznajcie się z moją ofertą.

    

   Fotograf ślubny Wrocław

   Reportaż ślubny Wrocław

   Priorytetem jest powstanie reportażu ślubnego, w którym skupiam się na prawdziwych emocjach Par Młodych. Nie reżyseruję chwil Waszego wesela. Staram się być bacznym obserwatorem, który uwiecznia wszystkie najważniejsze chwile w naturalny sposób, bez zbędnej ingerencji, bez sztucznego pozowania. Na zdjęciach chcę żebyście to byli Wy, Wasze emocje a nie wykreowane postacie i sztucznie stworzone scenki. Oczywiście jeśli trzeba służę radą i dobrym pomysłem. Czasem zaproponuję coś ciekawego (jak np. “first look”), ale nigdy nic nie narzucam. 

   Fotograf Wrocław – sesja ślubna Wrocław

   Sesja plenerowa jest również ważnym elementem i dopełnieniem całości materiału. Jeżeli zdecydujecie się na mniejszą sesję w dniu ślubu, potrzebuję ok 15-20 minut, aby wykonać kilka ciekawych zdjęć. Jeśli zależy Wam na „większej”  sesji plenerowej czyli tej  w innym dniu, do czego oczywiście zachęcam, to nie ma problemu. Jestem fotograf ślubny, który jest otwarty na wszelkie propozycje.

   Jeżeli dotarliście tutaj i zaciekawiła Was moja oferta, zapytacie ” fotograf Wrocław cennik ” to proszę wypełnijcie poniższy formularz kontaktowy, a ja szybko wyślę Wam pełną ofertę fotografia ślubna Wrocław

   Fotograf ślubny Częstochowa


   KONTAKT

   CLOSE MENU