MENU
Fotograf ślubny Katowice, sesja ślubna Góra zborów

    

   Fotograf Ślubny Katowice

   Nazywam się Piotr Ludziński i jestem fotograf ślubny Katowice. Oczywiście pracuję na terenie całego województwa więc śmiało można powiedzieć, że działam pod szyldem fotograf ślubny Śląsk. Chciałem się Was o coś zapytać. Czy podobają Wam się naturalne, pełne emocji  zdjęcia ślubne, takie bez sztywnego ustawiania, albo reżyserowania całego ślubu? Jeśli tak, to dobrze trafiliście. Fotografia ślubna to moja pasja. Bardzo lubię fotografować Pary Młode, ich miłość i radość. Opowieść, którą chcę przedstawić  będzie o Was, o Waszych bliskich, rodzinie, przyjaciołach. To historia o Waszej miłości, niezwykłych emocjach, które przeżyjecie w tym wielkim dniu. Z pewnością mówię, że “Wasze wspomnienia są w dobrych rękach” o czym świadczą certyfikaty, które uzyskałem podczas rozmaitych szkoleń. Dodatkowo zostałem doceniony przez międzynarodowe, prestiżowe stowarzyszenia takie jak WPEawards czy MyWed zostając ich stałym członkiem, oraz zdobywając dwie srebrne nagrody w roku 2023.

    

   Fotograf ślubny Katowice

   Międzynarodowy Dyplom fotograf ślubny Piotr LudzińskiZdobywca srebrnej nagrody WPE

   Fotografia ślubna Częstochowa, Katowice, Kraków, Warszawa

    

   Poszukiwany fotograf ślubny Katowice

   Zapytacie pewnie teraz ‘Jak znaleźć dobrego fotografa ślubnego w Katowicach, który nie traktuje ślubów jak kolejnego dnia w pracy, tylko inaczej – z sercem i pasją”. To nie takie trudne. Wystarczy zwrócić uwagę na kilka prostych ale zarazem ważnych rzeczy. Fotograf ślubny Śląsk powinien: 
   Po pierwsze – portfolio fotografa powinno zawierać pełne reportaże ślubne, a nie tylko starannie wybrane pojedyncze zdjęcia. Często można spotkać strony fotografów, którzy pokazują tylko zbiór kilkudziesięciu najlepszych ujęć z różnych ślubów, a gdzie pozostała część reportażu? czyżby nie była warta pokazania? (Dla przykładu moje portfolio, które zawiera właśnie całe śluby)
   Po drugie – dobrze jest porozmawiać chociaż chwilę z fotografem, złapać tzw “flow”, poznać się nieco lepiej. Sprawdzicie wtedy czy jesteście w stanie się dogadać i czuć swobodnie, czy wasze oczekiwania co do zdjęć pasują do charakteru pracy fotografa.
   Po trzecie – sprawdźcie opinie o wybranym fotografie. W dobie Internetu wystarczy wpisać fotograf ślubny, imię nazwisko kandydata i gotowe.

   Fotografia ślubna Częstochowa Piotr ludziński

   Fotograf ślubny Katowice

   Fotografia ślubna Katowice – jak pracuję

   Kiedy jestem fotografem ślubnym w Katowicach mam kilka swoich zasad dzięki, którym fotografie ślubne są naturalne i pełne emocji. i Uprzedzam ja nie reżyseruję chwil, ja na nie cierpliwie czekam 🙂

   • Jestem spontaniczny – unikam popadania w rutynę i cenie sobie kreatywność, więc przed ślubem nie tworzę planu na zdjęcia. Staram się chwytać momenty takimi jakie są, ale w wyjątkowy, szczery sposób. Właśnie takie zdjęcia ślubne są prawdziwe i pełne emocji.
   • Jestem  dyskretny – podczas wykonywania zdjęć fotografuję  niczym “ninja”. Cicho i dyskretnie obserwuję i uwieczniam naturalny przebieg wydarzeń  Waszego dnia. Jednocześnie jestem na tyle blisko Was, żebyście w każdym momencie mogli liczyć na moją pomoc. Jestem obok też, żeby dodać trochę otuchy lub po prostu zwyczajnie się uśmiechnąć. Wszystko po to, żebyście kompletnie nie musieli przejmować się tym, że ktoś Was fotografuje.
   • Jestem blisko wydarzeń – dzięki temu każdy ważny moment jest uwieczniony, a zdjęcia ślubne bez wątpienia są naładowane pozytywnymi emocjami. Takie fotografie są gwarancją dobrych wspomnień.
   • Nie reżyseruję chwil ani Waszego wesela. Jestem obserwatorem, który stara się uwiecznić wszystkie najważniejsze chwile w naturalny sposób, bez ingerencji, bez pozowania. Na zdjęciach chcę żebyście to byli Wy, Wasze emocje a nie wykreowane postacie i sztucznie stworzone scenki. Oczywiście jeśli trzeba służę radą i dobrym pomysłem. Czasem zaproponuję coś ciekawego (jak np. “first look”), ale nigdy nic nie narzucam. 

    

   Fotograf ślubny Częstochowa


   KONTAKT

    

   CLOSE MENU