MENU

Poznajcie Mnie Bliżej

OPOWIEM WAM MOJĄ HISTORIĘ, PONIEWAŻ DECYDUJECIE SIĘ NA MNIE I MOJĄ WIZJĘ

Piotr Ludziński

Witaj, mam na imię Piotrek.
Moim miastem rodzinnym jest Częstochowa, ale fotografuję na terenie całego kraju. Szczególnie bliskie są dla mnie Katowice, gdzie się urodziłem, czy też Kraków i jego kameralne uliczki na Starym Mieście. To dzięki „wyjazdowym” zleceniom mogę odwiedzać te miejsca znacznie częściej.
Fotografia ślubna to moja pasja, którą ciągle pielęgnuję uczestnicząc w rozmaitych warsztatach tematycznych u znakomitych polskich
i zagranicznych fotografów. Takie szkolenia pozwoliły mi uzyskać Certyfikaty Fotografa Ślubnego, które są gwarancją mojego profesjonalizmu i rzetelności.

Pierwszy Aparat

CZYLI JAK ZOSTAŁEM FOTOGRAFEM ŚLUBNYM

Historia sięga czasów początku popularyzacji aparatów cyfrowych. Tak, wtedy nie było aparatów w telefonach, a nie każdy mógł mieć „cyfrówkę”. Sam bardzo długo takowej nie posiadałem, aż do czasu pierwszej swojej pracy, kiedy to w końcu udało mi się odłożyć pieniądze i kupić piękny, czarny, nowoczesny aparat. Fotografowałem wszystko i wszędzie. Z czasem ten mały „aparacik” nie wystarczał i pojawiła się myśl zakupu pierwszej lustrzanki – oczywiście trzeba było zrealizować marzenie. Kiedy to się stało znowu fotografowałem, tym razem więcej i częściej – głównie ludzi.
Pewnego razu podczas meczu piłki nożnej – gdzie poza graniem pojawiałem się także z aparatem – podszedł do mnie kolega
i oznajmił, że będę fotografem na jego ślubie. Na początku nie chciałem się zgodzić, bo gdzie ja amator z najtańszą lustrzanką, bez wiedzy i doświadczenia mam fotografować tak ważne wydarzenie jakim jest ślub!  Tak, namówił mnie.

Tak zaczęła się moja przygoda z fotografią ślubną.

Już Jako Fotograf

Moja pasja sprawiła, że odnalazłem siebie i zmieniła mnie tak bardzo, że moje życie nabrało nowego sensu czyniąc mnie człowiekiem bardziej wrażliwym, dostrzegającym emocje i kochającym ludzi.
Dlatego fotografując staram się uchwycić każdy wyjątkowy moment, każdą łzę wzruszenia, każdy uśmiech, po prostu wszystko co stworzy piękną ślubną opowieść. W końcu nie ma nic lepszego od widoku szczęśliwych ludzi, którzy uśmiechają się dzięki mnie i moim zdjęciom, które przywołują wspomnienia, dzięki tej wyjątkowej ślubnej historii, którą stworzyliśmy razem.
Dlatego właśnie wiem, że moja praca jest najlepszą pracą na świecie. Kocham to co robię.
ZAMNKNIJ MENU